Vodič MKD

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Košice-Šaca
Termín nástupu
dohodou
866 - 2 500 EUR/mesiac866 EUR/mesiac866 € + variabilná zložka (spolu brutto v priemere 1.200 € + cestovné náhrady)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie vybavenej návesovej súpravy v krajinách EÚ

PRIDELENÉ VOZIDLO pre vodičov s mimoriadnou pracovnou morálkou

MZDA brutto - 866 € + variabilná zložka (spolu brutto v priemere 1.200 € + cestovné náhrady)
- garancia zárobku 75 € brutto na každý odpracovaný deň, možnosť až 120€ brutto
- platené víkendy
- prémia za úsporu PHM
- odmena za zácvik a zaškolenie nového vodiča
- výkon práce vodiča MKD v rámci EÚ, prevažne DE, IT, FR, ES
- nové, max. 2 - ročné plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom MERCEDES, VOLVO (prevažne)
- nástup na turnus: Košice - Šaca
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
TURNUSY - 3 + 5 dní, 4 + 7, 5 + 10, 6 + 14,
- individuálne nastavenie dĺžky turnusu po dohode s vodičom

- dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna
- na všetkých slovenských pobočkách majú vodiči k dispozícii: oddychové miestnosti, vybavené kuchynky, sociálne zariadenia, sprchy, práčky, skrinky na odkladanie vecí
- zdravotná starostlivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
- dodržiavanie výplatných termínov pravidelne k 25. dňu mesiaca
- možnosť záloh na cestu cez firemnú VISA kartu
- príplatok za turnus nad 6 týždňov
- možnosť stabilných dvojosádok
- 24 hodinová služba vodičom - pomoc počas turnusu
- firemný mobilný telefón
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
- kvalitný sociálny program pre vodičov (firemné sporenie, relaxačné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča, kvalifikačná karta vodiča
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- orientačné, geografické schopnosti

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4145054  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac