Vodič MKD - krátky turnus /2 týždne v aute, 1 týždeň doma/

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiaczákladná mzda 739 eur brutto + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nejazdíme s ADR
- jazdíme SK, IT, DE, FR, AT, ES ale aj CZ, BENELUX
- nejazdíme ANGLICKO
- nástup do práce vo Zvolene
- striedanie vo Zvolene alebo okolie Zvolena s firemným vozidlom
- preprava tovaru s tandemovou súpravou v štátoch EU
- komunikácia v Slovenčine
- všetky mýtne jednotky fakturačne

- nástup do práce a striedanie na Slovensku
- denná sadzba od 73 Eur brutto až do výšky 120 Eur brutto
- zrekonštruované dvory s PRÁČKOU a SUŠIČKOU, so sociálnym vybavením, sprchou, SPACOU MIESTNOSŤOU, odkladacím priestorom (Senec, Zvolen, Šaca)
- parkovanie súkromného auta na súkromnom dvore vo Zvolene
- na dvoroch k dispozícií služobné vozidlo pre potreby vodičov (nákup potravín, atď.)
- možnosť záloh na cestu cez firemnú VISA kartu
- komunikácia s dispečingom v Slovenčine
- stabilná práca v platobne schopnej spoločnosti, za 25 rokov nikdy nemeškala nikomu výplata
- striktné dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna
- nové, max. 3-ročné plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom SCANIA, VOLVO, MERCEDES
- možnosť firemného poistenia za škody spôsobené zamestnávateľovi

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča
• samostatnosť
• spoľahlivosť
• zodpovednosť
• orientačné, geografické schopnosti
• ovládanie tabletu
• znalosť jazykov vítaná

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4131445  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac