Inštruktor ekonomickej jazdy

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiaczákladná mzda po dohode v závislosti od skúseností + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola cien PHM
- plánovanie tankovaní
- usmernenie a kontrola štýlu jazdy vodičov
- zabezpečenie externých školení vodičov
- komunikácia s vodičmi
- operatívne riešenie problémov
- zaúčanie vodičov na štýl jazdy
- mesačný reporting

- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
- motivačné pracovné podmienky
- firemný mobilný telefón
- stravné lístky preplácané v plnej výške zamestnávateľom v hodnote 4,00 eurá
- kvalitný sociálny program pre zamestnancov (relaxačné pobyty, firemné akcie)
- možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia
- možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci
- perspektíva kariérneho rastu
- možnosť sebarealizácie

Hľadáš istotu do života, chceš stabilné zamestnanie, mať pohodového šéfa a adekvátne finančné ohodnotenie?
Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho energického, mladého kolektívu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Nevyhnutnosťou je práca s PC, ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni.
Komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť.
Zručnosti súvisiace s ponúkanou pozíciou sú vítané.

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4038847  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac