1 900 - 2 000 EUR

Hľadáme vodičov MKD, staň sa súčasťou nášho tímu. Voľné víkendy, mzda od 1500€ netto.

STD Donivo a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie vybavenej súpravy v krajinách EÚ, stabilné trasy AT – EU
  • pravidelná linková preprava s voľnými víkendami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

– 624€ + stravné, , odmeny, v čistom 78€ za odpracovaný deň + prémia za úsporu PHM ,

  • zdravotná starostlivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
  • VIP životné poistenie so sporením (príspevok firmy vodičovi je 30,- eur mesačne) vyplácané vodičovi už po 5. roku
  • možnosť záloh na cestu cez firemnú VISA kartu
  • zácvik a zaškolenie nových vodičov začiatočníkov na riadnu pracovnú zmluvu
  • firemný mobilný telefón
  • vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
  • automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online
  • kvalitný sociálny program pre vodičov (firemné sporenie, relaxačné pobyty, firemné akcie)
  • NOVE! vernostný bonus už po odpracovaní 3 rokov, odmeňovanie pri dožití životného jubilea a odchode do dôchodku

- nové, max. 3 - ročné plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES
  • jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita
Seriózny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Orientačné – geografické schopnosti
Znalosť jazykov vítaná (nie podmienkou)
Samostatnosť

STD Donivo a.s. - najväčšia dopravná spoločnosť na Slovensku s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v doprave.
www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STD DONIVO a.s.
Mlynská 1346
093 01 Vranov nad Topľou

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Hrebíčková
Tel.: +421917628261
E-mail: poslať životopis
ID: 3693988   Dátum zverejnenia: 19.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   – 624€ + stravné, , odmeny, v čistom 78€ za odpracovaný deň + prémia za úsporu PHM ,