Technik vozového parku

STD Donivo a.s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 000 eur - v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kamióny sú tvojou vášňou? U nás sa stretneš s tými najnovšími modelmi.
Tvojou prácou bude:
- zabezpečovanie údržbových a opravárenských prác na kamiónoch prostredníctvom externých servisov
- riešenie porúch v spolupráci s disponentom
- operatívne výjazdy
- komunikácia s vodičmi pri riešení technických problémov na kamiónoch

- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 800 vodičmi
- motivačné pracovné podmienky
- firemný mobilný telefón
- stravné lístky preplácané v plnej výške zamestnávateľom (v hodnote 4,00 eur)
- kvalitný sociálny program pre zamestnancov (relaxačné pobyty, firemné akcie)
- možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia
- zamestnávateľom platené jazykové kurzy
- možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci
- možnosť sebarealizácie

Hľadáš istotu do života, chceš stabilné zamestnanie, mať pohodového šéfa a adekvátne finančné ohodnotenie?
Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho energického, mladého kolektívu v spoločnosti s vyše 20 ročnou tradíciou. Ak si k tomu ešte aj komunikatívny a flexibilný, prihlás sa a zapadni medzi nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Znalosť nemeckého jazyka je výhodou.
Prax so servisom a opravami nákladných vozidiel je výhodou, nie podmienkou.
Technické znalosti v oblasti nákladných vozidiel.
Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni.
Komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť.
Zodpovednosť, precíznosť, orientácia na výsledok.

STD Donivo a.s. - najväčšia dopravná spoločnosť na Slovensku s viac ako 20 ročnými skúsenosťami a vyše 800 vodičmi
www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STD DONIVO a.s.
Na Štepnici 1
960 01 Zvolen
ID: 3466567   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 000 eur - v závislosti od skúseností