Vedúci dispečingu - dispečer medzinárodnej kamiónovej dopravy

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Motivačné platové ohodnotenie, Dodržiavanie výplatných termínov - mzdu budete mať vždy k 25. dňu mesiaca na Vašom účte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvorenie a riadenie oddelenia dispečingu;
Zodpovednosť za riadenie a zabezpečovanie chodu dispečingu MKD;
Aktívna komunikácia so zákazníkmi;
Zodpovednosť za riadenie prepráv, dopytov, vyhodnocovanie ponúk;
Riadenie cenotvorby jednotlivých prepráv a obchodovanie s prepravami (nákup a predaj kamiónových prepráv);
Evidencia realizovaných prepráv a hodnotenie ich efektívnosti;
Riadenie pracovníkov dispečingu;
Vyhľadávanie a komunikácia so zákazníkmi v EÚ, aktívne vyťažovanie vlastných vozidiel;
Komunikácia s vodičmi, organizácia a koordinácia činnosti vodičov, sledovanie a evidencia prepráv;
Optimalizovanie nákladov na vlastných vozidlách;
Plánovanie nakládok a rozvozu tovaru, rozdeľovanie vodičov a vozidiel na nakládky;
Spolupráca s ostatnými oddeleniami pre zabezpečenie plynulého chodu prepráv;
Samostatné riešenie operatívnych problémov.

Stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 800 vodičmi,
Motivujúce pracovné podmienky,
Firemný mobilný telefón,
Stravné lístky preplácané v plnej výške zamestnávateľom,
Kvalitný sociálny program pre zamestnancov (relaxačné pobyty, firemné akcie),
Možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia,
Zamestnávateľom platené jazykové kurzy,
Možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci,
Perspektíva kariérneho rastu,
Možnosť sebarealizácie.

Hľadáš istotu do života, chceš stabilné zamestnanie, mať pohodového šéfa a adekvátne finančné ohodnotenie?
Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho energického, mladého kolektívu v spoločnosti s vyše 20 ročnou tradíciou. Ak si k tomu ešte aj komunikatívny a flexibilný, hľadáme práve teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pracovné skúsenosti na pozícii dispečera/disponenta ;
Aktívna znalosť nemeckého jazyka NUTNÁ, aktívna znalosť anglického jazyka vítaná;
Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni;
Silná orientácia na zákazníka, dobré organizačné schopnosti;
Komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť;
Zodpovednosť, precíznosť, orientácia na výsledok;
Relevantné skúsenosti v segmente logistiky a špedície;
Prirodzené obchodnícke schopnosti;
Schopnosť riadiť tím;
Orientácia na výsledok.

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3333386  Dátum zverejnenia: 12.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivačné platové ohodnotenie, Dodržiavanie výplatných termínov - mzdu budete mať vždy k 25. dňu mesiaca na Vašom účte