Dispečer medzinárodnej kamiónovej dopravy

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné mzdové ohodnotenie, nikdy nemeškajúca mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NEMÁŠ SKÚSENOSTI? NÁM TO NEVADÍ.
AK MÁŠ CHUŤ ZÍSKAVAŤ NOVÉ VEDOMOSTI, S RADOSŤOU TI ICH POSKYTNEME A ZÍSKAŠ POTREBNÚ KVALIFIKÁCIU OD TÝCH NAJPOVOLANEJŠÍCH.
Tvojou náplňou práce bude:
Vyhľadávanie a komunikácia so zákazníkmi v EÚ, aktívne vyťažovanie vlastných vozidiel;
Komunikácia s vodičmi, organizácia a koordinácia činnosti vodičov, sledovanie a evidencia prepráv;
Flexibilné riešenia problémov;
Optimalizovanie nákladov na vlastných vozidlách;
Plánovanie nakládok a rozvozu tovaru, rozdeľovanie vodičov a vozidiel na nakládky;
Zodpovednosť za termínové a vecné plnenie úloh;
Spolupráca s ostatnými oddeleniami pre zabezpečenie plynulého chodu prepráv.

Stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 800 vodičmi,
Motivujúce pracovné podmienky,
Firemný mobilný telefón,
Stravné lístky preplácané v plnej výške zamestnávateľom,
Kvalitný sociálny program pre zamestnancov (relaxačné pobyty, firemné akcie),
Možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia,
Zamestnávateľom platené jazykové kurzy,
Možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci,
Perspektíva kariérneho rastu,
Možnosť sebarealizácie.

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je prioritou;
Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni;
Dobré organizačné schopnosti;
Komunikatívnosť, flexibilita;
Precíznosť, orientácia na výsledok.

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3285397  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné mzdové ohodnotenie, nikdy nemeškajúca mzda