Dispečer medzinárodnej kamiónovej dopravy pobočka ZV a VT

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen, okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie a komunikácia so zákazníkmi v EÚ, aktívne vyťažovanie vlastných vozidiel;
Komunikácia s vodičmi, organizácia a koordinácia činnosti vodičov, sledovanie a evidencia prepráv;
Flexibilné riešenia problémov;
Optimalizovanie nákladov na vlastných vozidlách;
Plánovanie nakládok a rozvozu tovaru, rozdeľovanie vodičov a vozidiel na nakládky;
Zodpovednosť za termínové a vecné plnenie úloh;
Spolupráca s ostatnými oddeleniami pre zabezpečenie plynulého chodu dopráv.

Stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 800 vodičmi,
Motivujúce pracovné podmienky,
Firemný mobilný telefón,
Stravné lístky preplácané v plnej výške zamestnávateľom,
Kvalitný sociálny program pre zamestnancov (relaxačné pobyty, firemné akcie),
Možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia,
Zamestnávateľom platené jazykové kurzy,
Možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci,
Perspektíva kariérneho rastu,
Možnosť sebarealizácie.

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené SŠ, VŠ vzdelanie;
Relevantné pracovné skúsenosti na pozícii disponenta/špeditéra sú výhodou;
Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni;
Silná orientácia na zákazníka, dobré organizačné schopnosti;
Komunikatívnosť, flexibilita;
Precíznosť, orientácia na výsledok.

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3247565  Dátum zverejnenia: 20.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne finančné ohodnotenie