Vodič MKD (základ s prémiou + stravné, spolu až do 2600 Eur)

STD Donivo a.s.

Miesto práce
Nemecko, Taliansko, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
plat 576,- eur + 30,- eur príplatok + prémie za výkon + stravné + príplatok za turnus (možný príjem až 2600,- eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie vybavenej tandemovej súpravy v krajinách EU
- Turnusy máme po dohode s vodičmi rôzne, najčastejšie 4+1, 6+2 alebo dohodou
- Jazdíme najmä Nemecko, Taliansko, Francúzsko a Španielsko ale aj Slovensko, Maďarsko občas Poľsko
- Striedanie a nástup do práce iba na Slovensku, väčšinou v Senci
- Nové max. 3 ročné autá SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom.
- Dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna je našou prioritou
- Jazda podľa predpisov nariadení ES č. 561/2006
- Automatické platenie mýta, mýtnymi jednotkami online
- Vozidlá vybavené platobnými a tankovacími kartami
- Komunikácia firemnými mobilnými telefónmi pridelenými vodičovi

Chcete cestovať? Navštívte všetky krajiny Európy.
Baví vás šoférovanie? My vás budeme za to platiť.
Páčia sa vám kamióny? Máme najnovšie modely.
Baví vás robiť za nízky plat? My vám dáme viac ako ostatní.

NASTUP A STRIEDANIE NA 90 % V Senci inak v rámci SK

- Možnosť dvoj osádok
- Atraktívne finančné ohodnotenie
- Zácvik a zaškolenie vodičov na riadnu pracovnú zmluvu
- Dobre známa, zodpovedná a stabilná firma
- Rodinná atmosféra (malá fluktuácia vodičov)
- Dlhodobo jazdiaci vodiči možnosť víkendového voľna na Slovensku
- Parkovanie a servis vo firme
- Využívanie vlastného servisu a umyvárky
- Každé vozidlo vybavené chladničkou
- Vlastný dvor so spiacou miestnosťou, sprchou, kuchyňou a sociálnym vybavením
- Stabilné zamestnanie v renomovanej Slovenskej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 830 vodičmi
- Časom možnosť pridelenia vozidla vodičovi
- Možnosť záloh na cestu
- Preplácame cestovné do práce do výšky 50 Eur mesačne
- VIP živ. poistenie so sporením (príspevok firmy vodičovi je 30,- eur mesačne) vyplácané vodičovi už po 5. roku
- Firemné poistenie na škody spôsobené zamestnávateľovi pre vodičov
- Zdravotná starostlivosť o vodičov v zahraničí zabezpečená asistenčnou službou
- Individuálny prístup a zaškolenie začiatočníkov
- Motivujúce pracovné podmienky s podporou z dispečingu (komunikujeme v slovenčine)
- Ústretové jednanie

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť STD Donivo a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

flexibilita, serióznosť, spoľahlivosť, slušnosť, psychotesty, lekárska prehliadka, karta Digitachograf, kvalifikačná karta vodiča. čistý register trestov, lojalita

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť jazykov vítaná
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- znalosť geografie EÚ
- ovládanie tabletu

STD Donivo a.s. - najväčšia dopravná spoločnosť na Slovensku s vyše 20 ročnými skúsenosťami.
www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STD DONIVO a.s.
Diaľničná cesta 13
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Melichar
Tel.: + 421 908 672 305
E-mail: poslať životopis
ID: 3230040   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   plat 576,- eur + 30,- eur príplatok + prémie za výkon + stravné + príplatok za turnus (možný príjem až 2600,- eur)