Servisný technik/ Automechanik; práca na turnusy

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
Linz, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat od 900 eur + diéty (možnosť zárobku od 1300 eur netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na turnusy podľa dohody
- vykonávanie údržbových a opravárenských prác na kamiónoch
- riešenie porúch v spolupráci s disponentom
- operatívne výjazdy

- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 800 vodičmi
- firemný mobilný telefón
- kvalitný sociálny program pre zamestnancov (relaxačné pobyty, firemné akcie)
- možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia
- možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci
- perspektíva kariérneho rastu
- možnosť sebarealizácie

Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou spoločnosti s vyše 20 ročnou tradíciou s viac ako 900 zamestnancami. Vstúp do energického kolektívu, ktorý komunikuje otvorene, férovo a nepohrdne ani dobrou zábavou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť a technické znalosti v oblasti nákladných vozidiel
- ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
Výhodou, nie podmienkou je:
- prax so servisom a opravami nákladných vozidiel
- vodičský preukaz skupiny C, E
- ovládanie nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3217297  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 900 eur + diéty (možnosť zárobku od 1300 eur netto)