Servisný technik/ Automechanik

STD DONIVO a.s.

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
asap
Motivačné platové ohodnotenie, Dodržiavanie výplatných termínov - mzdu budete mať vždy k 25. dňu mesiaca na Vašom účte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kamióny sú tvojou vášňou? U nás sa môžeš pozabávať s tými najnovšími modelmi.
Tvojou prácou bude:
Vykonávanie údržbových a opravárenských prác na kamiónoch,
V spolupráci s disponentom riešiť poruchy, operatívne výjazdy.

Stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou a viac ako 800 vodičmi,
Motivujúce pracovné podmienky,
Firemný mobilný telefón,
Stravné lístky preplácané v plnej výške zamestnávateľom,
Kvalitný sociálny program pre zamestnancov (relaxačné pobyty, firemné akcie),
Možnosť čerpania sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia,
Možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci,
Perspektíva kariérneho rastu,
Možnosť sebarealizácie.

Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou spoločnosti s vyše 20 ročnou tradíciou s viac ako 900 zamestnancami. Vstúp do energického, kolektívu, ktorý komunikuje otvorene, férovo a nepohrdne ani dobrou zábavou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax so servisom a opravami nákladných vozidiel výhodou nie podmienkou,
Manuálna zručnosť a technické znalosti v oblasti nákladných vozidiel,
MS Office – užívateľ.

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2360369  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivačné platové ohodnotenie, Dodržiavanie výplatných termínov - mzdu budete mať vždy k 25. dňu mesiaca na Vašom účte