Vodič MKD

STD DONIVO a.s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny Mzda v priemere 1024 eur brutto + denná diéta + odmeny + zaujímavé bonusy za úsporu PHM a štýl jazdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča MKD – jazdia sa dlhé trasy
Unavuje ťa dlhá cesta za prácou do zahraničia? U nás sa nastupuje do práce na SK!

Pridaj sa aj ty k našim spokojným vodičov a poď pracovať do najväčšej slovenskej dopravnej spoločnosti, ktorá je na trhu už viac ako 25 rokov.
Možnosť pridelenia VOZIDLA od turnusu 4+1 a viac

- NEJAZDÍME S ADR
- Jazdíme SK, IT, DE, FR, AT, ES ale aj CZ, BENELUX
- Nejazdíme ANGLICKO
- Nástup do práce vo Zvolene
- Striedanie vo Zvolene
- Preprava tovaru s tandemovou súpravou v štátoch EU
- Zaujímavé turnusy od 14+5 alebo individuálne po dohode
- Jazdia sa hlavne dlhé trasy zo štátu do štátu, väčšinou s jednou nakládkou a jednou vykládkou, neprepína sa
- Odmena za zácvik a zaškolenie nového vodiča mesačne na riadnu pracovnú zmluvu
- Zodpovednosť za správnu nakládku a vykládku tovaru
- Komunikácia v Slovenčine
- Všetky mýtne jednotky fakturačne

- Denná sadzba od 73 eur brutto, až do výšky 120 eur brutto
- Preplácanie lekárskej prehliadky a psychotestov
- Novo zrekonštruované miestnosti s PRÁČKOU a SUŠIČKOU, so sociálnym vybavením, sprchou, SPACOU MIESTNOSŤOU a odkladacím priestorom v Senci, vo Zvolene a v Šaci
- Parkovanie súkromného auta na stráženom dvore vo Zvolene
- Na dvoroch k dispozícií služobné vozidlo pre potreby vodičov (nákup potravín, atď.)
- Možnosť záloh na cestu cez firemnú VISA kartu
- Odmena 500 eur za získanie ďalšieho vodiča s praxou
- Kvalitný sociálny program pre vodičov (relaxačné pobyty, firemné akcie)
- Komunikácia s dispečingom v slovenskom jazyku
- Možnosť preplatenia vodičského preukazu skupiny C + E, nutnosť garanta vo firme
- Stabilná práca v platobne schopnej spoločnosti, za 25 rokov nikdy nemeškala výplata
- NOVÉ! vernostný bonus už po odpracovaní 3 rokov, odmeňovanie pri dožití životného jubilea a odchode do dôchodku
- Striktné dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna
- Nové, max. 3 - ročné plne vybavené vozidlá s automatickou prevodovkou, chladničkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES
- Možnosť firemného poistenia za škody spôsobené zamestnávateľovi

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča
• samostatnosť
• spoľahlivosť
• zodpovednosť
• orientačné, geografické schopnosti
• ovládanie tabletu
• znalosť jazykov vítaná

STD Donivo a.s. pôsobí na trhu od roku 1996 ako rodinná firma. Sme najväčšou medzinárodnou dopravnou spoločnosťou založenou na Slovensku s viac ako 900 zamestnancami.
Prepravujeme tovar z rôznych priemyselných odvetví v rámci krajín Európskej Únie.

www.std.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2165246  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny Mzda v priemere 1024 eur brutto + denná diéta + odmeny + zaujímavé bonusy za úsporu PHM a štýl jazdy