Reagujte bez životopisu

Vodič MKD, nemecká pracovná zmluva, príjem 2.600 € v čistom

STD DE Gmbh

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac+ diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie vybavenej súpravy , pravidelné linkové prepravy v Nemecku, voľné víkendy
• Vodiči komunikujú s disponentami a ostatnými oddeleniami spoločnosti v slovenskom a českom jazyku
• Linky začínajú a končia v DE - zvozy a vývozy do DE zabezpečené firemnými automobilmi
• Dodržiavanie pracovného rozvrhu (podľa predpisu ES č. 561/2006) a určenej trasy
• Vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov.

• Voľné víkendy
• Možnosť získania prídavku na dieťa 250€/mesiac
• Nové, max. 3-ročné, plne vybavené nákladné vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou, so zabezpečeným servisom VOLVO
• Zácvik a zaškolenie nových vodičov
• Automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami
• Vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
• Firemný mobilný telefón
• Prémia za úsporu pohonných hmôt
• Zabezpečené a hradené ubytovanie
• Zdravotná starostlivosť v zahraničí je zabezpečená asistenčnou službou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič nákladného vozidla

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca musí mať platné nasledovné
doklady:
• EU vodičský preukaz, kvalifikačnú kartu vodiča, tachokartu, psychotesty

•ADR karta výhodou

Spoločnosť STD DE GmbH bola založená v roku 2019 v Kolíne nad Rýnom, v Nemecku.
Medzi oblasti podnikania patrí medzinárodná kamiónová doprava.
V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu, neváhajte nás kontaktovať na telefónnych číslach:
SK : +421 917 628 262
CZ: + 420 728 235 046

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4508498  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac