Zámočník - zvárač

Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o.

Miesto práce
Stavebná 23, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď - dohodou
1 200 - 1 600 EUR/mesiac- odmeny podľa podaného výkonu - preplatené nadčasové hodiny - stravné formou príplatku ku mzde - 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v zámočníckej dielni. Budete pripravovať materiál, píliť, obrusovať a zvárať a ustavovať oceľové dielce podľa výkresovej dokumentácie.

  • Výroba kovových konštrukcií
  • Zváranie rôznych kovov
  • Vŕtanie kovových dielcov
  • Montáž hotových dielcov

  • Ponúkame stabilné pracovné prostredie s dlhoročným pôsobením na trhu, čo znamená, že sa môžete tešiť na istotu zamestnania a možnosti rásť v rámci firmy.
  • Okrem toho garantujeme 13. a 14. plat, takže si môžete byť istý, že práca bude ohodnotená na zodpovedajúcej úrovni.
  • Práca v jednozmennom prevádzkovom režime.
  • Pracovné oblečenie.
  • Okrem toho ponúkame možnosť profesionálneho rastu a rozvoja, ako aj príležitosti na získanie nových zručností a skúseností.
  • Pravidelné školenia.

Životopis prosíme zaslať na e-mailovú adresu spoločnosti: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Zváračský preukaz CO2 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čítanie výkresovej dokumentácie, schopnosť tímovej práce, samostatnosť. Ovládanie vysokozdvižného vozíka výhodou.

Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o. sa dlhodobo venuje stavebnej a remeselnej činnosti. Zaoberá sa výrobou a montážou zámočníckych výrobkov a oceľových konštrukcií. Viac na www.kovo-sklo.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4836400  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac