Technický prípravár/ Konštruktér/Projekt manager

Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o.

Miesto práce
Stavebná, Majer, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiac- nástupný plat sa odvíja od praxe a skúseností - odmeny podľa podaného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca, ktorý bude zodpovedný za:

  • spracovanie cenových ponúk
  • rozosielanie podkladov potrebných k vypracovaniu cenových ponúk
  • kreslenie a kontrolu projektovej dokumentácie
  • obhliadky stavieb
  • komunikáciu s investorom pri tvorbe cenovej ponuky
  • prípravu výrobno - montážnej dokumentácie
  • dosledovanie termínov pri výrobe a montáži
  • riadenie a vedenie stavby
  • komunikáciu so stavebným dozorom, resp. vedúcim stavby

Budeš mať:

  • možnosť pracovať na zaujímavých projektoch
  • príležitosť rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti v oblasti technického projektovania
  • možnosť spolupracovať s tímom skúsených odborníkov
  • stabilné zázemie a atraktívne finančné ohodnotenie

  • Máš k dispozícii rozsiahly sociálny program, ktorý zahŕňa napríklad zdravotné poistenie, stravné a mnoho ďalších výhod.
  • Pracuješ v stabilnom pracovnom prostredí s dlhoročným pôsobením na trhu, čo ti zaručuje istotu a bezpečnosť.
  • Okrem 12 mesačných platov máš nárok aj na 13. a 14. plat, ktoré ti prinesú príjemný príspevok ku každodenným výdavkom.
  • Pracuješ v jednozmennom prevádzkovom režime, takže si môžeš plánovať svoj čas a voľný čas tráviť s rodinou a priateľmi.
  • Máš k dispozícii mobilný telefón a počítač, ktoré ti uľahčia prácu a umožnia ti byť stále online a v kontakte s kolegami.
  • Okrem toho ti ponúkame aj možnosti ďalšieho rozvoja, príležitosti na kariérny rast a príjemný kolektív energických ľudí.

Ak si ambiciózny a chceš sa zapojiť do zaujímavých projektov, pošli nám svoj životopis a pár riadkov o sebe na náš e-mail: [email protected].
Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - zámočnícka výroba, oceľové konštrukcie

Ostatné znalosti

Znalosť výkresovej dokumentácie - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Riadenie ľudí - Pokročilý
Active Directory (Windows) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

  • Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • Skúsenosti s technickou prípravou alebo konštruovaním
  • Odolnosť voči stresu a schopnosť pracovať pod tlakom
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme
  • Znalosť softvérov ako AutoCAD, SolidWorks alebo Inventor

Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o. sa dlhodobo venuje stavebnej a remeselnej činnosti. Zaoberá sa výrobou a montážou zámočníckych výrobkov a oceľových konštrukcií. Viac na www.kovo-sklo.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4472547  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac