Odborný predajca v oddelení voda-plyn-kúrenie

STAVMAT STAVEBNINY, s r.o.

Miesto práce
Brnianska 2, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
750 EUR/mesiac750 brutto + odmeny 100 euro na základe dosiahnutých výsledkov, 13 plat, stravné lístky a príplatky za prácu v sobotu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priamy predaj tovaru zákazníkom
- odborné poradenstvo
- fyzická manipulácia s tovarom
- zodpovednosť za zverený tovar
Čo Vás čaká?
- predaj zaujímavého sortimentu z oblasti voda, kúrenie a plyn
- práca s registračnou pokladňou
- podpora obchodného zástupcu

- Nákup tovaru so zamestnaneckými zľavami
- Práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Prosíme, aby nás kontaktovali len seriózni záujemcovia.
Svoje životopisy zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu, kde v predmete e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodoinštalatér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- užívateľská znalosť práce s PC (excel, mail, internet)
- výhodu je znalosť stavebných procesov a sortimentu kúrenia
- schopnosť tímovej spolupráce na predaji
- komunikatívny a kolektívny typ
- čistý register trestov
- prax v odbore vítaná
- základy PC
- zodpovednosť
- ochota učiť sa
- odolnosť voči stresu

STAVMAT STAVEBNINY s.r.o. je najväčšia celoslovenská sieť stavebnín, ktorá sa zaoberá nákupom, predajom (veľkoobchod, maloobchod) a dopravou stavebného materiálu. Okrem stav. materiálu sa špecializujeme aj na predaj interiérových dverí, obkladov-dlažieb a sanity, farieb a omietok, náradia a stavebnej chémie a potrieb pre inštalatérov. U nás nakúpite všetko na jednom mieste pre vašu stavbu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3390120  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac