Finančný účtovník

STAVMAT STAVEBNINY, s r.o.

Miesto práce
Pezinská 56, Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100,-€ v závislosti od skúseností a dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie účtovníctva vo zverenom rozsahu
- Zodpovednosť za mesačné a ročné závierkové práce
- Zabezpečovanie každodenných pracovných činností týkajúcich správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej agendy.
- Účtovanie a evidencia majetku, interných dokladov.
- Inventarizácia záväzkov, pohľadávok a majetku. Vedenie účtovníctva dlhodobého majetku.
- Komunikácia s pobočkami.
- Príprava podkladov pre štatistické výkazy a podkladov pre potreby auditu.
- Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.

- nákup stavebného materiálu so zamestnaneckými zľavami
- práca v stabilnej spoločnosti v dobrom kolektíve
- služobný telefón

Hľadáme finančného účtovníka s minimálne 3 ročnou praxou na danej pozícii. Ideálny kandidát má účtovníctvo v "malíčku" . Výhodou je znalosť s IS ABRA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Osobné predpoklady: samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, skúsenosti s účtovaním skladového hospodárstva sú výhodou.

STAVMAT STAVEBNINY s.r.o. je najväčšia celoslovenská sieť stavebnín, ktorá sa zaoberá nákupom, predajom (veľkoobchod, maloobchod) a dopravou stavebného materiálu. Okrem stav. materiálu sa špecializujeme aj na predaj interiérových dverí, obkladov-dlažieb a sanity, farieb a omietok, náradia a stavebnej chémie a potrieb pre inštalatérov. U nás nakúpite všetko na jednom mieste pre vašu stavbu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3267677  Dátum zverejnenia: 28.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100,-€ v závislosti od skúseností a dĺžky praxe