Vedúci predajne

STAVMAT STAVEBNINY, s r.o.

Miesto práce
Bernolákovo námestie 24, Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac1500 základný plat + podiel na výsledkoch predajne. Model sa dozvie uchádzač vo výberovom konaní v 2. kole.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci regiónu Nové Zámky
- komunikácia s odberateľmi
- tvorba cenových ponúk
- technické poradenstvo
- starostlivosť o zákazníka
- organizovanie obchodných rokovaní
- mapovanie konkurencie
- pravidelný reporting obchodných výsledkov
- zodpovednosť za zverenú prevádzku a zamestnancov

Práca v stabilnej a neustále rozvíjajúcej sa spoločnosti, v mladom a dynamickom kolektíve. Nákup stavebného materiálu so zamestnaneckými zľavami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ideálny kandidát pozná stavebný materiál a firmy v Nových Zámkoch a okolí. Nemá konfliktný charakter a je schopný viesť tím ľudí k požadovaným výsledkom.

STAVMAT STAVEBNINY s.r.o. je najväčšia celoslovenská sieť stavebnín, ktorá sa zaoberá nákupom, predajom (veľkoobchod, maloobchod) a dopravou stavebného materiálu. Okrem stav. materiálu sa špecializujeme aj na predaj interiérových dverí, obkladov-dlažieb a sanity, farieb a omietok, náradia a stavebnej chémie a potrieb pre inštalatérov. U nás nakúpite všetko na jednom mieste pre vašu stavbu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1190216  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac