Skladník - vodič

STAVIVÁ Trenčín s.r.o.

Stavivá Trenčín s.r.o., Kasárenská 361, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu kandidáta na pozíciu skladník, vodič VZV
- príjem tovaru a uskladnenie
- výdaj stavebného materiálu zákazníkovi
- kontrola záručných lehôt skladových zásob
- preprava a manipulácia so stavebným materiálom
- obsluha VZV pri manipulácii s tovarom (potrebný VZV preukaz)
- udržiavanie čistoty a poriadku v skladových priestoroch
- preprava stavebného materiálu dodávkou (VP. skupiny B)

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- jednozmenná prevádzka
- príjemné pracovné prostredie
- motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu a splnenia všetkých kritérii svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte na e-mail: [email protected].
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti Stavivá Trenčín s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctva

Počet rokov praxe

1

- podmienka min. 1 rok praxe v oblasti stavebníctva na podobnej pozícii
- výborná znalosť stavebných materiálov
- dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
- samostatnosť a flexibilita
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Stavivá Trenčín s.r.o. vykonáva obchodnú činnosť zameranú na predaj stavebných materiálov. Aktívne pôsobí na trhu už 20 rokov. Je zakladajúcim členom Združenia obchodníkov so stavebninami Slovenska ZOSS. Od roku 2003 je členom skupiny SOAS, a.s. Slovenská obchodná aliancia stavebnín. V súčasnosti spoločnosť ponúka oveľa širší sortiment, čím sa zaradila medzi najdôležitejšie organizácie pôsobiace na trhu so stavebným materiálom. Ponúka kompletný sortiment stavebného materiálu. V ponuke sú materiály pre hrubú stavbu, materiály pre interiér, sme jedným z najväčších predajcov plochých a šikmých striech – betónové, pálené a plechové krytiny. Stratégia spoločnosti je okrem konkurenčných cien a dodacích podmienok založená na vysokej odbornosti a poradenskom servise pri dodávkach stavebných materiálov. Správnosť tejto myšlienky sa každoročne potvrdzuje v náraste obratu i v počte spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4541754  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac