Manažér stavieb, projektový manažér

STAVINTEL s.r.o.

Miesto práce
Dohňany 424, 020 01 Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia práce na stavbe
- zodpovednosť za prerozdelenie kompetencií stavebným majstrom
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality, objednávanie stavebného materiálu
- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- Kontrola projektu (náklady, kvalita, termíny, bezpečnosť)
- Dohľad nad projektovými dokumentmi a príslušnými povoleniami

Pri práci na plný úväzok:
- základné technické vybavenie
- osobný automobil

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovat len kandidátov so zručnosťami a skúsenosťami uvedenými nižšie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

čítanie výkresovej dokumentácie, samostatnosť, zodpovednosť, kreativita a flexibilita

Naša spoločnosť sa od roku 2016 zameriava hlavne na realizáciu stavieb z vlastnej ponuky, ktorú pravidelne rozširujeme. Každá katalógová stavba má ďalšie ( 10 - 14 ) dispozičné riešenia. Náš zákazník si má možnosť vybrať rôzne možnosti stavebných úprav rodinných domov a prispôsobiť si ich vlastným potrebám. Zameriavame sa prevažne na výstavbu jednoduchých rodinných domov, či už bungalovy, alebo aj poschodové stavby.
Náš celoročný stavebný plán tvoria stavby z nášho katalógu a samozrejme aj individuálne projekty našich klientov šité na mieru. To znamená, že v prípade jednoduchého návrhu stavby zo strany zákazníka náš projektant dokáže pripraviť konečnú projektovú dokumentáciu na základe ktorej dokážeme realizovať samotnú stavbu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Dohňany 424
020 51 Dohňany, okr. Púchov
ID: 3284519   Dátum zverejnenia: 11.1.2018