Reagujte bez životopisu

Strojník traktorbágra

STAVEX TOP, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 340 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie zemných prác, bagrovanie
spolupráca s vrtnou čatou na realizovaných zákazkach
realizácia stavieb po celom území SR i blízkom zahraničí

pracovný pomer v silnej a stabilnej stavebnej spoločnosti
zaujímavú prácu s modernými technológiami
zabezpečený komplet servis pri vycestovaní

Informácie o výberovom konaní

kontaktovaní budú len vybraní uchádzači
uviezť termín možného nástupu a platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálna prax 1 rok.Platná odborná spôsobilosť strojníka kolesových rýpadiel,viazača bremien,organi

osvedčenie pre prácu so strojmi na zemné práce kategórie B
zodpovednosť,časová flexibilita
spoľahlivosť
ochota cestovať(práca na turnusy)

Spoločnosť STAVEX TOP, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005. Spoločnosť sa zameriava na špeciálne zakladanie stavieb,nevyhnutné pre dopravné stavby,výstavbu halových objektov,občianske a priemyselné stavby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4093045  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 340 EUR/mesiac