Strojník traktorbágra JCB

STAVEX TOP, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 čistá mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a obsluha zvereného vozidla/stroja
- kontrola prevádzkyschopnosti vozidla/stroja
- údržba prideleného vozidla/stroja
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov
- pomocné stavebné práce pri vrtnej súprave

- spoločnosť poskytuje ubytovanie, cestovné náhrady

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

C

Prax so strojmi JCB výhodou.

Spoločnosť STAVEX TOP, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005. Spoločnosť sa zameriava na špeciálne zakladanie stavieb,nevyhnutné pre dopravné stavby,výstavbu halových objektov,občianske a priemyselné stavby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3723728  Dátum zverejnenia: 24.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 čistá mzda