Výkonná asistentka konateľa, personálna referentka

STAVEX Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
1 300 EUR/mesiackoncoročné odmeny, odmeny pri významných životných jubileách (svadba, narodenie dieťaťa a pod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti a operatívne úlohy podľa pokynov konateľov
- personalistika - riešenie nástupu nových zamestnancov, zmeny a skončenia pracovného pomeru v súlade s platnou legislatívou, plnenie registračných a oznamovacích povinností voči úradom – SP, ZP, ÚPSVaR a pod., podľa potreby doplnenie alebo aktualizácia agendy GDPR
- spolupráca s externými spoločnosťami v oblasti BOZP, evidencia a sledovanie platnosti vydaných preukazov a osvedčení zamestnancov, evidencia lekárskych spôsobilostí na prácu
- manažment sekretariátu - príjem a zaznamenávanie došlej a odoslanej pošty, vybavovanie telefonických hovorov, pohostinnosť návštev, kopírovanie a skenovanie dokumentov
- agenda COVID-19 - sledovanie aktuálnych opatrení v súvislosti s COVID-19, najmä podmienky prekračovania hraníc, príprava potrebných dokladov pre zamestnancov k vycestovaniu na zahraničné prac. cesty
- ďalšie činnosti a operatívne úlohy podľa potreby alebo podľa pokynov nadriadených a konateľov

Práca v stabilnej spoločnosti, profesionálny rast, plná podpora spoločnosti pri zaučení, možnosť kariérneho postupu, motivujúce ohodnotenie, koncoročné odmeny, odmeny pri významných životných jubileách ( svadba, narodenie dieťaťa a pod. ) príjemný a priateľský kolektív, možnosť čiastočného home-office podľa dohody

Upovedomení a pozvaní k osobnému pohovoru budú len úspešní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, učenlivosť, samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita

Stabilná stavebno-obchodná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou zaoberajúca sa s výrobou prefabrikátov z betónu pre stavebníctvo v EÚ.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4203454  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac