Robotník - betonár armovač - vo výrobnej hale v Nemecku - celoročná práca

STAVEX Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Ochenbruck, Schwarzenbruck, Nemecko
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základná zložka mzdy : 620 EUR/mesiac + diéty 1350 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Armovač, Betonár
- výroba železo-betónových prefabrikátov
- práca vo výrobnej hale
- manipulácia s materiálom a debnením
- ohýbanie , strihanie a viazanie oceľovej výstuže
- plnenie debnení betónom , manipulácia s debnením
- aktívne zapájanie sa do pracovného procesu
- termín nástupu: ihneď , resp.dohodou
- trvalý pracovný pomer , zmluva so slovenskou spoločnosťou
- slovenský kolektív
- práca vhodná i pre uchádzača bez praxe
- znalosť nemeckého jazyka nie je podmienkou
- vlastný automobil výhodou

Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti pôsobiacej na trhu 25 rokov . Nepracujete pre agentúru.
Celoročná práca dlhodobého charakteru, prac. zmluva na dobu neurčitú, trvalý pracovný pomer so slovenskou spoločnosťou. Práca a bezplatné ubytovanie zabezpečené celoročne. Pracujete stále na jednom mieste ( vo výrobnej hale).
Ubytovanie v ubytovni hradené zamestnávateľom. Cesta domov po 2 týždňoch.
Príjem v čistom cca 1800 € + odmeny.
Možnosť poberania nemeckých prídavkov na deti ( 170€ / mes.)

Upovedomení a pozvaní k osobnému pohovoru budú len úspešní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny prístup k práci
Zodpovednosť
Prax v odbore

Stabilná stavebno-obchodná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou zaoberajúca sa s výrobou prefabrikátov z betónu pre stavebníctvo v EÚ.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3547351  Dátum zverejnenia: 27.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy : 620 EUR/mesiac + diéty 1350 + odmeny