Sadrokartonista , montér modulov - dlhodobá celoročná Práca v hale v Nemecku

STAVEX Nitra, spol. s r.o.

• Miesto práce: Dillingen/Donau , Nemecko ( 700 km), Bratislavský kraj, Bratislava, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba prefabrikátov z betónu ( kúpeľní ) pre stavebníctvo vo výrobných halách – manuálna práca
- sadrokartonárske práce ( zloženie predpripravenej oceľovej konštrukcie , opláštenie platňami sadrokarton/fermacell, montáž tepelnej izolácie )
- skúsenosti s tapetovaním podmienkou
- jednozmenná prevádzka- termín nástupu: 1.11.2017
- zmluva so slovenskou spoločnosťou
- slovenský kolektív, nemecky hovoriaci vedúci
- aktívne zapájanie sa do pracovného procesu
- znalosť nemeckého jazyka nie je potrebná
- práca vhodná aj pre zohranú partiu 4-6 ľudí

Nie sme sprostredkovateľská / pracovná agentúra. Práca kontinuálne zabezpečená na jednom mieste - vo výrobnej vykurovanej hale počas celého roka!

Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
Zaujímavá odmena za prácu v závislosti od podaného výkonu
Práca dlhodobého charakteru
Zamestnávateľom poskytované ubytovanie zdarma ( bývanie v ubytovni s kolektívom )
Cesta domov po 4 týždňoch resp. po 2 týždňoch
Možnosť nadčasov/odmien
Možnosť poberania nemeckých prídavkov na deti
Zamestnávateľ prispieva na dopravu

O výsledku výberového konania budú upovedomení iba úspešní kandidáti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.10.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné , iné

Počet rokov praxe

2

Stabilná stavebno-obchodná spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou zaoberajúca sa s výrobou prefabrikátov z betónu pre stavebníctvo v Európe.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAVEX Nitra spol. s r.o.
J. Haška 1
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Balko
Tel.: 037/6528551
E-mail: poslať životopis