Sadrokartonista/maliar- práca na 1 zmenu v hale v Nitre

STAVEX Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Miesto práce: Nitra, Jakuba Haška 1, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba prefabrikátov z betónu ( kúpeľní ) pre stavebníctvo vo výrobnej hale
- sadrokartonárske práce (predpríprava podkladu ,tmelenie - špachtlovanie , brúsenie, penetrácia, lepenie sklotextilnej tapety, maľovanie)
- skúsenosti s tapetovaním výhodou
- jednozmenná prevádzka- termín nástupu ihneď , resp. dohodou

Nie sme sprostredkovateľská / pracovná agentúra. Práca kontinuálne zabezpečená na jednom mieste - vo výrobnej vykurovanej hale počas celého roka!

Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
Zaujímavá odmena za prácu v závislosti od podaného výkonu
Celoročná práca dlhodobého charakteru
Stravovanie zabezpečené - príspevok na stravu zo strany zamestnávateľa
Možnosť zabezpečenia ubytovania

O výsledku výberového konania budú upovedomení iba úspešní kandidáti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.3.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné , iné

Počet rokov praxe

1

Stabilná stavebno-obchodná spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou zaoberajúca sa s výrobou prefabrikátov z betónu pre stavebníctvo v Európe.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAVEX Nitra spol. s r.o.
Jakuba Haška 1
94901 Nitra

Kontakt

ID: 3211927   Dátum zverejnenia: 21.2.2018