Murár - vo výrobnej hale v Nemecku - celoročná práca

STAVEX Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Nemecko, Siegen ( 1000 km), Rakúsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba prefabrikátov z betónu ( pre stavebníctvo vo výrobných halách – manuálna práca

- murárske práce ( predpríprava podkladu, špachtlovanie / stierkovanie betónových stien )
- aktívne zapájanie sa do pracovného procesu
- termín nástupu: ihneď, resp.dohodou
- trvalý pracovný pomer , zmluva so slovenskou spoločnosťou
- slovenský kolektív, nemecky hovoriaci vedúci

- znalosť nemeckého jazyka nie je podmienkou

Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti pôsobiacej na trhu 25 rokov . Nepracujete pre agentúru.
Celoročná práca dlhodobého charakteru, prac. zmluva na dobu neurčitú, trvalý pracovný pomer so slovenskou spoločnosťou. Práca a ubytovanie zabezpečené celoročne. Pracujete stále na jednom mieste ( vo výrobnej hale).
Komfortné ubytovanie v bytoch hradené zamestnávateľom. Cesta domov po 5 týždňoch ( týždeň doma).
Uvedená je základná brutto mzda ( 2000 €) . Možnosť odmien. Mzda v čistom cca 1800 € + odmeny.
Možnosť poberania nemeckých prídavkov na deti.

Upovedomení a pozvaní k osobnému pohovoru budú len úspešní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

aktívny prístup k práci
prax v odbore

Stabilná stavebno-obchodná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou zaoberajúca sa s výrobou prefabrikátov z betónu pre stavebníctvo v EÚ.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3179119  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 EUR/mesiac