Armovač, Betonár - celoročná práca v Nemecku

STAVEX Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
• Miesto práce: Dulmen, Nemecko ( 1150 km), Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1850 eur/mesačne plus prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Armovač, Betonár
- výroba železo-betónových prefabrikátov
- práca vo výrobnej hale
- manipulácia s materiálom a debnením
- ohýbanie , strihanie a viazanie oceľovej výstuže
- plnenie debnení betónom , manipulácia s debnením

Informácie o pracovnom mieste

• Miesto práce: Dulmen , Nemecko ( 1150 km)

• Ponúkaný plat (brutto): 1850 € , netto 1700 € + odmeny

• Termín nástupu: ihned, resp.dohodou

• Trvalý pracovný pomer , zmluva so slovenskou spoločnosťou

• slovenský kolektív, nemecky hovoriaci vedúci

• znalosť nemeckého jazyka nie je potrebná

- nie sme sprostredkovateľ práce , pracujete pre našu spoločnosť
- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
- práca dlhodobého charakteru, prac. zmluva na dobu neurčitú
- komfortné ubytovanie zabezpečené bezplatne v prenajatom penzióne
- cesta domov cca po 4 týždňoch
- možnosť poberania nemeckých prídavkov na deti

Upovedomení a pozvaní k osobnému pohovoru budú len úspešní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné alebo dostatočná prax a referencie

znalosť nemčiny nie je nutná
chuť a ochota pracovať
zručnosť
samostatnosť, zodpovednosť
aktívny prístup k práci

Stabilná stavebno-obchodná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou zaoberajúca sa s výrobou prefabrikátov z betónu pre stavebníctvo v EÚ.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2317866  Dátum zverejnenia: 4.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1850 eur/mesačne plus prémie