IT Security špecialista

Stavebniny DEK s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohľad nad správou bezpečnostnej politiky
Monitorovanie a vyhodnocovanie podnikovej siete, vývoj preventívnych opatrení
Vývoj automatizovaného testovania a reporting bezpečnostných opatrení
Udržovanie osvedčených bezpečnostných postupov, podpora opatrení v oblasti reakcií na incidenty
Identifikácia a implementácia systémov potrebných pre optimálnu bezpečnosť
Podielanie sa na definícií globálnych bezpečnostných konfigurácií
Vykonávanie penetračných testov, dokumentácia zistení
Spolupráca s ostatnými stranami na analýze kybernetickej bezpečnosti v celej spoločnosti
Účasť na školeniach

Zamestnanie na HPP
Jednozmenná prevádzka, voľné víkendy a sviatky
13. plat
Zamestnanecké ceny na tovar a služby Stavebnín DEK s.r.o.
Mobilný telefón aj na súkromné účely
Zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti, zaškolenie
Príspevok na stravovanie
Občerstvenie na pracovisku
Zaujímavá, samostatná a rôznorodá práca v mladom kolektíve
Príjemné pracovné prostredie
Zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na Slovenskom trhu už 20 rokov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné technické znalosti Windows, Linux, Endpoint security
Oceníme skúsenosti v oblasti vývoja, bezpečnosti a prevádzky, s vývojom softvéru a s cloudovými platformami
Oceníme skúsenosti s automatizačnými rámcami a platformami, s databázovými technológiami, kontajnerovými technológiami a skriptovaním
Ochota učiť sa nové veci, udržiavanie aktívneho prehľadu o technologických trendoch, smerovaní a inováciách súvisiacich s kyberbezpečnosťou

Požadované znalosti:
  • Python
  • Linux Shell-Scripts
  • GitLab

Stavebniny DEK s.r.o. je dynamická obchodná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny DEK. Na Slovensku pôsobí od roku 2003 a zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb v stavebníctve, akými sú technické poradenstvo, miešanie omietok a farieb, prevádzka požičovní strojov a náradia, prenájom klampiarskych dielní apod.
S obratom 95 mil. EUR a tímom viac jako 280-tich zamestnancov, ktorí sú zákazníkom k dispozícii na 19 pobočkách patria Stavebniny DEK medzi najväčších hráčov na slovenskom trhu stavebnín. Naším cieľom je dlhodobo spokojný zákazník s funkčným stavebným materiálom, konštrukciou alebo spoľahlivou službou.
Sme pripravení neustále sa vyvíjať a meniť, aby sme prinášali pridanú hodnotu našim zákazníkom a celej spoločnosti. Chceme vytvoriť prostredie, v ktorom môžu byť rozvíjané myšlienky a pokrok.
Postavte si svoju budúcnosť a staňte sa súčasťou tímu Stavebnín DEK.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Anna Lojkásková
E-mail: poslať životopis
ID: 4696359  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.