Oblastný/á zástupca/zástupkyňa – Dunajská Streda

Stavebniny DEK s.r.o.

Miesto práce
Kračanská cesta 42, Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Budeš pravá ruka pre existujúcich zákazníkov
​Vyhľadáš nové obchodné príležitosti
​Prvotriedne zvládneš reprezentovať firmu a produkty spoločnosti Stavebniny DEK
​Staneš sa parťákom odborníkov
​Zistíš, čo zákazníci požadujú
​Zavoláš zákazníkovi a ponúkneš mu naše služby a zaujímavé akcie
​Keď si nebudeš vedieť rady, obrátiš sa na skúsených kolegov
​Každý deň sa niečo nové dozvieš a naučíš
​Spokojný zákazník bude tvojou najlepšou vizitkou​

​Zamestnanie na HPP
​Priemerná mzda 1600 Eur pri splnení všetkých povinností
​Služobné auto a PC vybavenie
​2 Sick days
​Príspevok na stravovanie
​Skvelá káva a čaj na pracovisku zdarma
​Kariéru pre tých, ktorí ukážu, že vedia
​Radi sa hráme, preto máme aj na tejto pozícii motivačné súťaže
​Modernú spoločnosť a pobočku plnú srdciarov
​Firemné a dodávateľské akcie, vieme sa pochváliť a potom to osláviť​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Obchod a predaj

Vodičský preukaz

B

​Máš obchodného ducha, chuť niečo dokázať a ťah na bránku pri každodennom učení
​Orientuješ sa v stavebnom sortimente a chceš sa neustále zlepšovať
​Zvládneš samostatne pracovať, ale si aj tímový hráč
​Si hviezdou priateľských jednaní a vieš zapadnúť do zabehnutej partie
​Rád/a sa učíš novým veciam a neúspech ťa motivuje byť lepším
​Máš v malíčku prácu na PC – predovšetkým orientáciu v tabuľkách a e-maily
​Všeobecný prehľad v stavebníctve je pre Teba výhodou a urýchli zaškolenie
​Vodičský preukaz sk. B a časová flexibilita​

Stavebniny DEK s.r.o. je dynamická obchodná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny DEK. Na Slovensku pôsobí od roku 2003 a zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb v stavebníctve, akými sú technické poradenstvo, miešanie omietok a farieb, prevádzka požičovní strojov a náradia, prenájom klampiarskych dielní apod.
S obratom 95 mil. EUR a tímom viac jako 280-tich zamestnancov, ktorí sú zákazníkom k dispozícii na 19 pobočkách patria Stavebniny DEK medzi najväčších hráčov na slovenskom trhu stavebnín. Naším cieľom je dlhodobo spokojný zákazník s funkčným stavebným materiálom, konštrukciou alebo spoľahlivou službou.
Sme pripravení neustále sa vyvíjať a meniť, aby sme prinášali pridanú hodnotu našim zákazníkom a celej spoločnosti. Chceme vytvoriť prostredie, v ktorom môžu byť rozvíjané myšlienky a pokrok.
Postavte si svoju budúcnosť a staňte sa súčasťou tímu Stavebnín DEK.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Anna Lojkásková
E-mail: poslať životopis
ID: 4615210  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac