Technik v regióne - Nitra

Stavebniny DEK s.r.o.

Miesto práce
Hlohovecká 8, 951 41 Lužianky
Termín nástupu
Ihneď
950 - 1 200 EUR/mesiac(Základný plat 950 + 100 osobné ohodnotenie + prémie + 13. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické návrhy pre projektantov, architektov z materiálov skupiny DEK
Technické poradenstvo pre obchodné zložky skupiny DEK
Technické konzultácie na stavbe pre realizačné firmy k zabudovaným produktom skupiny DEK
Tvorba dielenskej dokumentácie pre výrobu a realizáciu tepelnoizolačných spádových klinov
Spolupráca na technických výstupoch kolegov
Administratíva zákaziek
Sústavné vzdelávanie

Zamestananie na HPP
Motivačné ohodnotenie závislé na plnení cieľov
13. plat
Zaškolenie skúsenými kolegami
Možnosť kariérného rastu
Príspevok na stravovanie
Občerstvenie na pracovisku
Mobil s dátovým balíčkom aj na súkromné účely
Príjemné pracovné prostredie
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu viac ako 19 rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie odboru pozemné stavby výhodou
Znalosť práce na PC (Office, CAD)
Vodičský preukaz skupiny B
Samostatnosť, aktívny prístup, zodpovednosť, flexibilita

Stavebniny DEK s.r.o. je dynamická obchodná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny DEK. Na Slovensku pôsobí od roku 2003 a zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb v stavebníctve, akými sú technické poradenstvo, miešanie omietok a farieb, prevádzka požičovní strojov a náradia, prenájom klampiarskych dielní apod.
S obratom 95 mil. EUR a tímom viac jako 280-tich zamestnancov, ktorí sú zákazníkom k dispozícii na 19 pobočkách patria Stavebniny DEK medzi najväčších hráčov na slovenskom trhu stavebnín. Naším cieľom je dlhodobo spokojný zákazník s funkčným stavebným materiálom, konštrukciou alebo spoľahlivou službou.
Sme pripravení neustále sa vyvíjať a meniť, aby sme prinášali pridanú hodnotu našim zákazníkom a celej spoločnosti. Chceme vytvoriť prostredie, v ktorom môžu byť rozvíjané myšlienky a pokrok.
Postavte si svoju budúcnosť a staňte sa súčasťou tímu Stavebnín DEK.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Žídková
E-mail: poslať životopis
ID: 4325516  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac