Technik správy bytových domov

Stavebné bytové družstvo v Šamoríne

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
jún 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola technického stavu zverených objektov a príslušného okolia
- spracovanie harmonogramov a zabezpečenie revízií a odborných skúšok a odstraňovanie zistených závad
- plánovanie a koordinovanie opráv a generálnych opráv objektov
- zabezpečenie komunikácie so zástupcami vlastníkov resp. vlastníkmi bytov/nebytových priestorov
- zabezpečenie a organizovanie činností súvisiacich s externými dodávateľmi prác
- zodpovedanie za vedenie predpísanej dokumentácie
- práce s informačným systémom
- evidencia a archivácia technickej a prevádzkovej dokumentácie
- styk s úradmi a inštitúciami (mestský úrad, stavebný úrad, polícia, poisťovňa, kataster ...)
- zodpovednosť za plynulú dodávku energetických médií a objednaných dodávok
- evidencia hlásených porúch, závad, havárií, sledovanie ich vybavenia
- vypracovanie, predkladanie, kontrola a vyhodnocovanie plnenia plánov opráv, odborných prehliadok
- dohľad nad odstraňovaním drobných prevádzkových porúch
- riešenie reklamácií a poistných udalostí
- kontrola fakturačných podkladov za zhotovené práce
- spolupráca pri príprave ročného vyúčtovania nákladov

- odmeny do výšky 13.platu
- účasť na školeniach
- služobný mobilný telefón s internetom
- príjemné pracovné prostredie a ľudský prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

- technická zručnosť
- organizačné schopnosti
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- tímová práca
- ovládanie maďarského jazyka výhoda ale nie
podmienka

Správa bytového fondu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3911892  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac