Riaditeľ/-ka SBDO Stará Turá

Stavebné bytové družstvo občanov Stará Turá

Miesto práce
Dibrovova 240/5, Stará Turá
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 203 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VÝBEROVÉ KONANIE NA POZÍCIU
RIADITEĽA/RIADITEĽKY
STAVEBNÉHO BYTOVÉHO DRUŽSTVA OBČANOV STARÁ TURÁ

Predstavenstvo Stavebného bytového družstva občanov Stará Turá vypisuje výberové konanie na obsadenie pozície riaditeľa/riaditeľky Stavebného bytového družstva občanov Stará Turá, Dibrovova 240/5, Stará Turá.

Kvalifikačné predpoklady:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického alebo ekonomického smeru, príp. manažmentu
- bezúhonnosť
- minimálne 5 rokov praxe v obore správa bytových domov

Ďalšie požiadavky a kritériá:

- znalosť príslušnej legislatívy
- riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita, komunikatívnosť
- aktívna znalosť práce s PC

Požadované doklady od uchádzačov:

- prihláška do výberového konania
- štruktúrovaný životopis
- kópie (sceny) dokladov o dosiahnutom vzdelaní
- súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania

Mzdové podmienky:
- základná mzda 1 203,00 €

Predpokladaný nástup do zamestnania je 01. 01. 2021.

Prihlášku do výberového konania s uvedením telefonického a e-mailového kontaktu spolu s požadovanými dokladmi je uchádzač povinný zaslať v termíne do 25. 11. 2020 na e-mail: [email protected]. Do predmetu e-mailu uchádzač uvedie: „Výberové konanie“. Uchádzačovi bude najneskôr v nasledujúci pracovný deň zaslaný potvrdzujúci e-mail o doručení prihlášky.

Prihlášky do výberového konania, ktoré nebudú obsahovať požadované doklady, nebudú vo výberovom konaní akceptované.

Stará Turá, 12. 11. 2020

Gabriela Vdoviaková
podpredseda Predstavenstva
Stavebného bytového družstva občanov
Stará Turá

uvedené vyššie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

teechnické, ekonomické príp.manažmentu

Ostatné znalosti

aktívna znalosť práce s PC - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedenia pobočky, oblasť družstevníctva

Počet rokov praxe

5

znalosť príslušnej legislatívy

Spoločnosť správcovská, pre bytové domy občanov v Starej Turej.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3999117  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 203 EUR/mesiac