Vodár

Stavebné bytové družstvo II. Košice

Miesto práce
Bardejovská 3, 040 11 Košice
Termín nástupu
Ihneď
5,47 - 6,71 EUR/hod.+variabilná zložka mzdy závislá na výkone + mzdové zvýhodnenia pri práci v noci, vo sviatok, v sobotu a v nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a opravy rozvodov ústredného kúrenia a vyhrievacích telies,
- montážne, údržbárske a opravárenské práce na sanitnej inštalácii,
- montáž a demontáž vodomerov,
- výkon havarijnej služby.

Benefity vyplývajúce z platnej kolektívnej zmluvy (doplnkové dôchodkové sporenie, systém cafetérie, odmeny pri pracovných a životných jubileách a pod.) Možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti. Stravné lístky v hodnote 5,60Eur.

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti prosíme priložiť profesijný životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér, vodár, kurenár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

sebaovládanie a ochota v prospech zákazníka

SBD II. Košice je spoločnosť s dlhodobou tradíciou a skúsenosťami so zabezpečením výkonu správy bytových domov. Poskytujeme komplexné služby spojené so správou bytových domov s individuálnym prístupom k zákazníkom.
Súčasťou komplexnej starostlivosti je oprava a údržba technických zariadení so zabezpečením nepretržitej havarijnej služby.
Pri plnení našich cieľov máme záujem o ľudí s vysokými odbornými znalosťami a skúsenosťami a ochotou pracovať v prospech zákazníka.
ID: 3537872  Dátum zverejnenia: 19.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,47 EUR/hod.