Vedúci oddelenia personalistiky a odmeňovania

Stavebné bytové družstvo II. Košice

Miesto práce
Bardejovská 3, 040 11 Košice
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť oddelenie personalistiky,
- riadiť a vykonávať personálne činnosti súvisiace s príjmom a ukončením pracovného pomeru, s motiváciou a odmeňovaním zamestnancov, vzdelávaním a adaptáciou zamestnancov,
- riadiť a kontrolovať spracovanie miezd,
- zodpovedať za plnenie oznamovacích povinností v súlade s platnou legislatívou,
- riadiť a vykonávať starostlivosť o zamestnancov v súlade so sociálnou politikou,
- poskytovať podporu v oblasti pracovnoprávnych vzťahov,
- riadiť a spracovávať štatistiky a výkazy z oblasti ĽZ.

Výhody plynúce z uzatvorenej kolektívnej zmluvy (DDS, stravné lístky nad rámec zákona, jubilejné odmeny a iné sociálne výhody)

Informácie o výberovom konaní

ovládanie programu Softip - výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, mzdy

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

počas zastupovania zamestnanca na rodičovskej dovolenke

SBD II. Košice je spoločnosť s dlhodobou tradíciou a skúsenosťami so zabezpečením výkonu správy bytových domov. Poskytujeme komplexné služby spojené so správou bytových domov s individuálnym prístupom k zákazníkom.
Súčasťou komplexnej starostlivosti je oprava a údržba technických zariadení so zabezpečením nepretržitej havarijnej služby.
Pri plnení našich cieľov máme záujem o ľudí s vysokými odbornými znalosťami a skúsenosťami a ochotou pracovať v prospech zákazníka.
ID: 3282813  Dátum zverejnenia: 17.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 + variabilná zložka mzdy