Referent oddelenia plánov a investícií

Stavebné bytové družstvo II. Košice

Miesto práce
Bardejovská 3, 040 11 Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacod 850 € + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovať plán investičných akcií bytových domov, vykonávať inžiniersku činnosť, vykonávať stavebný dozor, komunikovať so zástupcami vlastníkov bytov.

Výhody plynúce z kolektívnej zmluvy (doplnkové dôchodkové sporenie, systém cafetérie, odmeny pri pracovných a životných jubileách a pod.) Stravné lístky v hodnote 4,6 Eur.

Profesijný životopis s fotokópiou osvedčenia na stavebného dozora posielajte e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Nevyhnutnou podmienkou je platné osvedčenie na činnosť stavebného dozora.
Efektívna komunikácia, schopnosť plánovať a organizovať prácu, praktické myslenie, odolnosť voči stresu, samostatnosť, precíznosť.

SBD II. Košice je spoločnosť s dlhodobou tradíciou a skúsenosťami so zabezpečením výkonu správy bytových domov. Poskytujeme komplexné služby spojené so správou bytových domov s individuálnym prístupom k zákazníkom.
Súčasťou komplexnej starostlivosti je oprava a údržba technických zariadení so zabezpečením nepretržitej havarijnej služby.
Pri plnení našich cieľov máme záujem o ľudí s vysokými odbornými znalosťami a skúsenosťami a ochotou pracovať v prospech zákazníka.
ID: 2623731  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac