Mzdový referent / mzdová referentka

Stavebná fakulta, Slovenská technická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Radlinského, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
699,5 - 1 150 EUR/mesiacplatové podmienky podľa zákona č. 553/2003 Z.z. a Nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z. , osobný príplatok po hodnotení zamestnanca po mesiaci od nástupu, platové podmienky uchádzača budú vygenerované podľa skutočne dosiahnutého najvyššieho vzdelania a preukázanej praxe v oblasti, odmeny podľa kvality plnenia úloh v rámci hodnotenia zamestnávateľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie mzdovej agendy podľa platných predpisov v EIS -softvér - Magion - výpočet miezd, náhrad príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti, povinných odvodov do poisťovní, zrážkovej dane, preddavkov na daň a daň z príjmov zo závislej činnosti
- výpočet miezd pre zamestnancov a aj dohodárov – pravidelný a nepravidelný príjem (tímová práca)
- vykonávanie zrážok zo mzdy na základe exekúcií, súdnych rozhodnutí a dohôd o zrážkach zo mzdy,
- komunikácia so štátnymi inštitúciami - zdravotné poisťovne, sociálna poisťovňa, DÚ, ÚP
- spracovanie mesačných výkazov poistného, štvrťročných prehľadov a ročných hlásení dane zo závislej činnosti, štatistických a iných výkazov zamestnávateľa,
- vydávanie potvrdení o výške príjmov,
- spracovanie ročného zúčtovania dane zo závislej činnosti, participácia na vysporiadaní ročného zúčtovania odvodov do zdravotného poistenia,
- participácia na zúčtovaní rekreačných poukazov

Kolektívna zmluva u zamestnávateľa, pracovný čas 37,5 hod, pružný pracovný čas, dovolenka naviac, doplnkové dôchodkové sporenie - 2%, , dotované stravovanie, sociálny fond, vlastné rekreačné zariadenia, možnosť využívať bazén, materská škôlka Stubáčik, stabilný pracovný kolektív , pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

Na pracovný pohovor si vyhradzujeme právo pozvať len uchádzačov, ktorí komplexne požiadavky zamestnávateľa. Súčasťou pohovoru bude aj praktická prezentácia skúseností uchádzača. Požadované referencie pri vybranom uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo príbuzné odbory

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
EIS Magion - ekonomicko informačný systém - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

- znalosť mzdovej a daňovej oblasti, oblasť odvodov
- analytické, logické myslenie, zvládať stresové situácie, časový manažment práce, tímový hráč, zodpovedný prístup, práca s číslami, znalosť práce v ekonomicko-informačnom systéme Magion - výhodou, prax na verejnej vysokej škole - výhodou, schopnosť učiť sa ..., bezúhonnosť

Vzdelávanie, verejná vysoká škola.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4062046  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 699,5 EUR/mesiac