Samostatný finančný účtovník na verejnej vysokej škole

Stavebná fakulta, Slovenská technická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
1.7.2019, resp. dohodou
720 - 780 EUR/mesiacTarifný plat od 720,- € ( podľa odpracovaných rokov) podľa Zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov + osobný príplatok možný až do výšky 100% tarifného platu + mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie účtovnej agendy,
• vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou,
• spracovanie a vedenie komplexnej účtovnej agendy,
• spracovanie účtovných výkazov (súvaha, výkaz ziskov a strát),
• zabezpečenie prác a spracovanie podkladov za daňovú oblasť (daň z príjmov, DPH),
• štvrťročné uzávierkové operácie (inventarizácia účtov),
• štatistické výkazy .

• stravné lístky s príspevkami zamestnávateľa
• široký sociálny program a sociálne istoty verejnoprávnej inštitúcie
• využívanie rekreačných a športových zariadení zamestnávateľa
• výhodné pracovné podmienky a dobrý pracovný kolektív
• pro-rodinný prístup zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.
Životopisy spolu s motivačným listom zasielajte do 13.06.2019 na adresu: Stavebná fakulta STU, Radlinského 11, 810 05 Bratislava.
Informovať sa môžete aj telefonicky na tel. číslo 02/59274729.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

• minimálne 15 rokov praxe v oblasti účtovníctva, výhoda - skúsenosti v oblasti školstva
• ovládanie MS Office
• znalosť zákonov o účtovníctve, daňovej legislatívy
• vítaná je znalosť legislatívy v oblasti verejného vysokého školstva
• schopnosť samostatne pracovať
• zodpovednosť
• výhoda – ovládanie ekonomického informačného systému vysokých škôl
• vítaná znalosť anglického jazyka

Vzdelávanie, verejná vysoká škola.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1601045  Dátum zverejnenia: 30.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 780 EUR/mesiacTarifný plat od 720,- € ( podľa odpracovaných rokov) podľa Zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov + osobný príplatok možný až do výšky 100% tarifného platu + mimoriadne odmeny