Samostatný účtovník na verejnej vysokej škole

Stavebná fakulta, Slovenská technická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
23.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 700 Eur/mesačne, (Základná stupnica platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou,
• spracovanie a vedenie účtovnej agendy,
• spracovanie súhrnných výkazov (súvaha, výkaz ziskov a strát),
• zabezpečenie prác a spracovanie podkladov na daňovú oblasť (daň z príjmov, DPH),
• štvrťročné vyrovnávacie a uzávierkové operácie (inventarizácia účtov),
• štatistické výkazy hospodárenia fakulty (výročná spráca).

• využívanie rekreačných zariadení Stavebnej fakulty za zvýhodnených podmienok,
• využívanie telovýchovných zariadení, plavárne,
• možnosť bývania na internáte pre mimobratislavských zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.
Životopisy spolu s motivačným listom zasielajte do 18.7.2018.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.7.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

15

• Ovládanie MS Office,
• znalosť zákonov o účtovníctve, o finančnej kontrole,
• znalosť legislatívy v oblasti verejného vysokého školstva,
• schopnosť samostatne pracovať,
• zodpovednosť,
• výhoda - ovládanie ekonomického informačného systému vysokých škôl.

Vzdelávanie, verejná vysoká škola.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Radlinského 11
810 05 Bratislava

Kontakt

ID: 1601045   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700 Eur/mesačne, (Základná stupnica platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme).