Obchodný manažér - deliace priečky, nábytok, interiéry

STAVEA - INTERIÉR, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Pevné platové ohodnotenie + provízia z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie zákazníkov
- rozvoj a realizácia obchodných príležitostí
- vedenie obchodných rokovaní
- udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o zákazníkov
- plánovanie obchodných cieľov
- príprava cenových ponúk
- zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky
- pravidelný reporting, vedenie obchodnej agendy

- pevné platové ohodnotenie a odmena vo forme provízie z obratu
- služobný automobil, telefón, notebook
- kvalitná podpora obchodu, zázemie firmy
- možnosť pracovného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť dlhodobého zamestnania

Štrukturovaný životopis posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí splnia požadované podmienky a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

- organizačné schopnosti, komunikatívnosť, flexibilita
- skutočný a dlhodobý záujem o prácu
- samostatnosť, zodpovednosť
- chuť pracovať s vysokým nasadením
- orientácia na výsledky
- schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť STAVEA-INTERIÉR, s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva a interiérového zariadenia od roku 2003. Komplexne zabezpečuje realizáciu stavby ako aj vybavenie interiérov od návrhu, vizualizácie, stavebných úprav, dodávky zariadenia a nábytku od renomovaných svetových výrobcov až po riešenie detailov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 930324  Dátum zverejnenia: 16.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pevné platové ohodnotenie + provízia z obratu