Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hľadáme spoľahlivého vodiča kamióna s vodičským preukazom skupiny C+E na vyklápaciu náves a Tatru 12t

STAV-TRANS s.r.o.

Miesto práce
Lesné
Termín nástupu
24.4.2024
Od 1 500 EUR/mesiacPLATBA PODLA ODPRACOVANYCH HODIN. Ale v čistom za 1mesiac pri odpracovaných 180hod vychadza 1200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma Stav-Trans s.r.o. Lesné okr. Michalovce , príjme do kolektívu

Ďalšieho spoľahliveho a  skuseného vodiča ,ktorý ma chuť pracovať na kamion vyklapač 25ton, tatru 815,

8kolu Man.

najlepšie okolie Mi, HE, VT

Pracovná doba od 7:00  do 16:30 , vikend voľný

požiadavky:

prax  vo vedeni C+E suprava

platné všetky doklady potrebné pre riadenie jaznej supravy

slušne vystupovane

Ďalšie info pri osobnom stretnuti na firme

Stav-Trans s.r.o. Lesné 125

0917423964

Práca v super kolektive. Pracujeme 5dni v týždni . od 7:do 16:30 vikend volny.Zmluva je na pracovny pomer , 3mesačna skúšobná doba , plat v cistom mesacne 1200 eur. cca Zalezi kolko ma zamestanec odpracovaných hodin .Dalsie info na firme. Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič+

Vodičský preukaz

B, C, E

Firma Stav-Trans s.r.o., zahájila svoju činnosť na trhu v roku 2013 a zameriava sa na kompletnú stavebnú činnosť so špecializáciou na zemné, výkopové a búracie práce aj v ťažko prístupných terénov. Okrem iného sa zaoberá aj autodopravou, odvozom stavebného odpadu, štrku, piesku, kameňa a iného. Zaoberá sa aj poľnohospodárskou výrobou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Juhásová
Tel.: +421917423964
E-mail: poslať životopis
ID: 4813897  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac