Vodič/strojník

STAV-TATRY, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby; Základná mzda záleží od skúsenosti uchádzača a starostlivosti o zverené vozidlo + príplatky za nadčas, výkonnostné bonusy, odmeňovanie na základe počtu odpracovaných hodín; Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, dohoda možná;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odborná obsluha stavebných strojov kolesových,
- údržba zvereného dopravného prostriedku v súlade s pokynmi nadriadeného a predpismi pre dané miesto,
- vedenie predpísanej evidencie (dodací list, evidencia km), tankovanie,
- vykonávanie ďalšej pomocnej a administratívnej práce súvisiacej so zabezpečením prepráv,
- príprava pracoviska v mieste výkonu a počas trvania výkonu prác stavebného stroja,
- kontrola pracovného stroja pred začatím práce, kontrola chodu a výkonu v priebehu práce,
- dodržiavanie BOZP, PO, OŽP, OOP predpisov.

- Práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- príplatky za nadčas.

Pri určovaní variabilnej zložky budú zohľadnené:
- lojalita voči spoločnosti,
- dodržiavanie BOZP, PO, OŽP, OOP,
- aktívny prístup a bezchybný výkon práce,
- udržiavanie poriadku na pracovisku,
- starostlivosť o zverenú techniku,
- technický stav zvereného vozidla,
- úspora pohonných hmôt,
- správanie voči zákazníkom.

• Svoj životopis pošlite na e-mailovú adresu lichvarova@stavtatry.sk.
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Prihlásených kandidátov budeme kontaktovať a informovať o ďalšom postupe.

Pracovné miesto je v Poprade a v SR podľa miesta stavby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

- Preukaz o oprávnení na obsluhu stavebných strojov (strojnícky preukaz) podľa vyhlášky Ministerstva stavebníctva č. 77/1965 Zb. o výcviku, spôsobilosti a registrácii obslúh stavebných strojov (§ 2),
- manuálne a technické zručnosti,
- prax na kolesové stavebné stroje.

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom so zameraním na spracovanie strojových omietok, samonivelizačného liateho poteru a realizáciou pozemných stavieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4760053  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac