Logo STAV-TATRY, s.r.o.

Stavbyvedúci / Majster

STAV-TATRY, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe na základe zmluvy o dielo k projektovej dokumentácii k realizácii stavby, harmonogramu prác, rozpočtu a vnútropodnikových kalkulácii, t.j. :
• spolupráca s projektovým manažérom (hlavným stavbyvedúcim);
• zabezpečenie kompletného stavebného dozoru na stavenisku;
• komunikácia s projektantom, dodávateľmi, stavebným dozorom, investorom;
• prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným spolupracovníkom;
• koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov;
• realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite s kontrolou dodržiavania technologických postupov a BOZP a PO;
• zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu, vrátane jeho vstupnej kontroly;
• plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie;
• príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce;
• príprava podkladov k mzdám;
• evidencia dochádzky a schvaľovanie
• schvaľovanie súpisov vykonaných prác subdodávateľom;
• riešenie omeškaní dodávok materiálu alebo prác, reklamácií materiálu a vzniknutých prestojov;
• čítanie a kontrola projektovej dokumentácie;
• priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov;
• tvorba harmonogramu stavby za účasti manažéra stavebnej výroby;
• zhotovenie fotodokumentácie zverenej stavby pred začatím prác a aj v čase realizácie;
• vedenie knihy došlého materiálu systematickým zakladaním dodacích listov zo zverenej stavby a vedenie stavebného denníka;
• kontrola rozpočtu s realizovanými prácami na zverenej stavbe;
• spoluúčasť na príprave dokumentov ku odovzdaniu zverenej stavby;
• plnenie limitky materiálov, strojov a normohodín na zverenej stavbe;
• Zodpovednosť za dodržiavanie predpisov BOZP, PO, OŽP a ISO;
• vyúčtovanie PHL pridelených strojov a náradí;
• operatívne riešenie problémov, ohrozujúcich vecné alebo časové plnenie finančných rozpočtov a časových harmonogramov projektov;
• pracovné viacdňové výjazdy na miesto realizácie zákazky v rámci celého Slovenska.

• Zázemie etablovanej stavebnej spoločnosti so sídlom v Poprade, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2004,
• korektný prístup zamestnávateľa s osobným prístupom,
• stabilné a perspektívne zamestnanie,
• možnosť realizovať sa vo vyštudovanom odbore a uplatniť svoje doterajšie odborné skúsenosti,
• priaznivé podmienky pre kariérny aj finančný rast,
• 13. plat,
• preventívne prehliadky,
• firemné športové akcie.

• Svoj životopis pošlite na e-mailovú adresu [email protected].
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie, osvedčenie o odbornej spôsobilosti v odbore pozemné stavby výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

podmienkou je prax v odbore a preukázateľné skúsenosti s riadením ľudí

• Dobrá orientácia v stavebnej dokumentácii.
• Samostatný, zodpovedný, spoľahlivý a pracovitý typ, s dobrými organizačnými a riadiacimi schopnosťami.
• Bydlisko prednostne Poprad a okolie, s ochotou pracovať podľa potreby aj mimo bydliska, t.j. v mieste, kde sa nachádza aktuálna stavba.

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom so zameraním na spracovanie strojových omietok, samonivelizačného liateho poteru a realizáciou pozemných stavieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Lichvárová
Tel.: +421919033121
E-mail: poslať životopis
ID: 4753717  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac