Sales Engineer Fluid Connectors - Slovensko

Stäubli Systems, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stäubli je dodávateľom technologických riešení v troch oblastiach: Connectors, Robotics a Textile. Ako líder v mnohých priemyselných odvetviach je Stäubli synonymom pre vysokú kvalitu, spoľahlivosť a výkonnosť - to všetko spoločne tvoria silný základ pre dlhodobé partnerstvá s našimi zákazníkmi po celom svete.

Pre našu slovenskú pobočku hľadáme do tímu nového obchodníka s technickým zameraním pre posilnenie našich aktivít v rámci divízie Fluid Connectors.

Koho hľadáme?

  • Spoľahlivú osobnosť, ktorá prevezme plnú zodpovednosť za západné a stredné Slovensko a bude vylepšovať našu pozíciu dodávateľa priemyselných riešení.
  • Šikovného obchodníka so znalosťou trhu a skúsenosťami z technického B2B predaja.
  • Minimálne stredoškolsky vzdelaného človeka s technickým zameraním - obchod je jedna vec, ale zákazníci si o ponúkaných riešeniach chcú tiež detailne prehovoriť.
  • Aktívneho vodiča, ktorý zároveň nemá problém hovoriť anglicky (minimálne B1).

Čo budete robiť?

  • Pravidelne navštevovať existujúcich zákazníkov a budovať kvalitné obchodné vzťahy, na cestách strávite každý týždeň tri až štyri dni.
  • Aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti, získavať informácie o vývoji na trhu a oslovovať potenciálnych zákazníkov s ponukou našich riešení.
  • Navrhovať cenovú stratégiu, dojednávať obchody
  • Zodpovedá za plánovanie budgetu pre svoju oblasť na nadchádzajúce obdobie a jeho plnenie.
  • Reportovať pravidelne svoje aktivity v CRM systéme a mesačne aj svojmu sales managerovi.
  • Konzultovať so zákazníkmi technické otázky a odovzdávať informácie a špecifikácie kolegom pre spracovanie cenových ponúk.

Za to ponúkame:

  • Stabilné zamestnanie v úspešnej švajčiarskej spoločnosti.
  • Mladé, dynamické a priateľské medzinárodné pracovné prostredie.
  • Zaškolenie na pobočke v Pardubiciach v Česku a vo výrobnom závode vo Francúzsku.
  • Služobné auto aj k osobnému využitiu, telefón a notebook a aj zaujímavé firemné benefity, ako je práca formou home office, sick days, alebo vzdelávacie kurzy.

Mzda: základná mzda 1.500 - 2.000 EUR plus mesačné a štvrťročné bonusy podľa dosiahnutých výsledkov.

Ak sa chcete stať súčasťou nášho tímu, budeme sa tešiť na Vaše CV a motivačný list. Vybraných kandidátov pozveme na pohovor v priebehu októbra 2020.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3978271  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc