Obchodný/á asistent/-ka

Stäubli Systems, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pobočka švajčiarskej spoločnosti Stäubli v Komárne hľadá do svojho tímu nového/novú obchodného/-nú asistenta/-ku pre podporu obchodného tímu na Slovensku a v Maďarsku. Stäubli vyrába a dodáva pokročilé technológie pre efektívnu výrobu, ako sú fluidné rýchlospojky, elektrické konektory, systémy pre výmenu foriem a priemyselné roboty.

Koho hľadáme?

  • Komunikatívneho človeka so znalosťou slovenčiny a maďarčiny pre každodennú telefonickú i emailovú komunikáciu so zákazníkmi.
  • Spoľahlivú osobnosť, ktorá prevezme zodpovednosť za chod pobočky v Komárne.
  • Výhodou Vám budú predošlé skúsenosti z podobnej pozície, ideálne tiež v oblasti priemyselných technológií.
  • Minimálne stredoškolsky vzdelaného človeka, ktorý zároveň nemá problém občas hovoriť po anglicky (minimálne B1) s kolegami z ďalších štátov.

Čo budete robiť?

  • Telefonicky kontaktovať zákazníkov pre zjednanie schôdzok obchodnému tímu.
  • Aktívne vyhľadávať nových potenciálnych zákazníkov a nové firmy v regióne.
  • Poskytovať podporu obchodnému tímu na Slovensku a v Maďarsku.
  • Pracovať s CRM databázou a zaisťovať aktuálnosť a správnosť údajov o zákazníkoch.
  • Zaisťovať celú administratívu spojenú s chodom kancelárie v Komárne.
  • Spravovať lokálny sklad náhradných dielov a zaisťovať príjem a výdaj tovaru.
  • Komunikovať s externými dodávateľmi služieb.
  • Reportovať pravidelne svoje aktivity v CRM a mesačne i svojmu vedúcemu.
  • Konzultovať so zákazníkmi základné otázky na linke a podávať kontaktné informácie.

Za to ponúkame:

  • Stabilné zamestnanie vo veľmi úspešnej a stále rastúcej švajčiarskej spoločnosti.
  • Mladé, dynamické a priateľské medzinárodné pracovné prostredie.
  • Zaškolenie na pobočke v Pardubiciach (CZ).
  • Radu zaujímavých firemných benefitov s príspevkami na stravovanie a sick days.

Nástup: od 1. februára 2019, prípadne podľa dohody

Hovoríte si, že táto práca by Vás mohla baviť a máte pre ňu tie správne predpoklady? V tom prípade sa budem tešiť na Vaše CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 3557658  Dátum zverejnenia: 10.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac