Reagujte bez životopisu

Samostatný odborný pracovník v laboratóriu

Štátny veterinárny a potravinový ústav

Štátny veterinárny a potravinový ústav, Veterinárny ústav vo Zvolene, Pod dráhami, Zvolen-Pod Dráhy,
Termín nástupu
1.5.2024
1 100 EUR/mesiacUvedená základná mzda je pre absolventa bez praxe. Uchádzač s praxou bude zaradený do vyššieho platového stupňa. Možnosť navýšenia mzdy o odmeny a osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná práca vo veterinárnom mikrobiologickom laboratóriu. Mikrobiologická diagnostika chorôb zvierat (nejedná sa o vyšetrovanie potravín, krmív, vody).

- práca v akreditovanom, moderne vybavenom laboratóriu

- mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce

- finančný príspevok na stravovanie

- týždeň dovolenky naviac

Informácie o výberovom konaní

požadované doklady:
žiadosť o prijatie do zamestnania, štruktúrovaný životopis.
žiadosť zaslať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné veterinárna lekárstvo, mikrobiológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o prácu v laboratóriu, schopnosť pracovať v kolektíve, komunikatívnosť a flexibilita.

Štátna príspevková organizácia zaoberajúca sa veterinárnou laboratórnou diagnostikou a skúšaním potravín a biologických materiálov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MVDr. Iveta Nemčeková
Tel.: +421915986287
E-mail: poslať životopis
ID: 4715595  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac