Chemik - analytik

Štátny veterinárny a potravinový ústav, Veterinárny a potravinový ústav Košice

Miesto práce
Hlinkova 1, Košice
Termín nástupu
15.08.2018
V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z.. (zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verenom záujme o zmene a doplnení niektorých zákonov (viď. tabuľka: Platové tarify zamestnancov pri výkone prác vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky za

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné a odborné vykonávanie zložitých laboratórnych prác na úseku kvapalinovej chromatografie v akreditovanom laboratóriu,
- riadenie, organizácia a kontrola laboratórnej činnosti,
- dodržiavanie akreditovaných metodík uvedených v Príručke kvality,
- zodpovednosť za dodržiavanie kvality a termínov analýz vzoriek a pridelených úloh,
- vyhodnocovanie analýz podľa platnej legislatívy,
- iné laboratórne činnosti
- komunikácia s európskymi laboratóriami.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- podpísaná žiadosť o zaradenie do výberového konania,
- profesijný štruktúrovaný životopis ,
- kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov uvádzaných v žiadosti a požadovaných dokladoch na účel výberového konania podľa osobitného predpisu,
Pracovný pomer na dobu určitú počas materskej a následne rodičovskej dovolenky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov .
Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi zaslať na adresu:
Veterinárny a potravinový ústav
Hlinkova 1, 043 65 Košice do 25.7.2018
Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke alebo dátum elektronického doručenia žiadosti. Na žiadosti podané po stanovenom termíne sa neprihliada.
Bližšie informácie poskytne :
RNDr. Kutschyová , 055/63 392 93

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

samostatnosť pri riešení úloh,
príjemné vystupovanie voči klientom ,
komunikatívnosť,
flexibilita.

Veterinárny a potravinový ústav Košice je špecializovanou
organizáciou na vykonávanie odborných veterinárnych činností a poskytovanie služieb
laboratórnej diagnostiky a skúšania, v zmysle zákona NR SR č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej
starostlivosti v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon o veterinárnej starostlivosti“) a
zákona NR SR č. 152/1995 Z. z. o potravinách (ďalej len „zákon o potravinách“) v znení
neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2607516  Dátum zverejnenia: 16.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z.. (zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verenom záujme o zmene a doplnení niektorých zákonov (viď. tabuľka: Platové tarify zamestnancov pri výkone prác vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky za