Administratívny zamestnanec

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda sa určuje v závislosti od započítanej praxe v intervale od 779,00 EUR do 936,00 EUR. Zamestnancovi je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% platovej tarify a tiež je možné poskytovať odmeny podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava materiálov k rozhodnutiam v oblasti inšpekčnej činnosti. Administratívne práce súvisiace s chodom sekcie inšpekcie a preberanie prijatej pošty a vedenie registratúry. Vybavovanie korešpondencie a registratúrnych denníkov podľa pokynov a všeobecných postupov. Vykonávanie evidencie dochádzky a predkladanie potrebných podkladov osobnému úradu. Zabezpečenie a organizácie pracovných porád sekcie inšpekcie. Vykonávanie administratívnej činnosti a administratívnej podpory pre vedúceho sekcie inšpekcie a vedúcich oddelení patriacich do pôsobnosti sekcie inšpekcie. Zastupovanie počas neprítomnosti iných pracovníkov, práca pri inventarizácii a zásobovaní sekcie inšpekcie. Riadenie sa platnými internými predpismi podľa pridelených kompetencií a vykonávanej činnosti.

pružný pracovný čas v rozsahu 37,5 hodín týždenne
týždeň dovolenky naviac
príspevok zamestnávateľa do DDS
príspevok na rekreáciu
Multisport karta

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Tímová spolupráca, ovládanie administratívnych činností, ovládanie práce s PC, spoločenské vystupovanie, umenie jednať s ľuďmi, zmysel pre poriadok a usporiadanie, vytrvalosť, flexibilia a pozitívne myslenie.

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Darina Šterbáková
Tel.: +421250701342
E-mail: poslať životopis
ID: 4757011  Dátum zverejnenia: 8.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac