Laborant

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
692 EUR/mesiacPlat 692,00 EUR je dolná hranica. K základnej mzde je možné priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej mzdy, základná mzda sa určuje v závislosti od odbornej praxe v rozpätí 692 EUR - 830 EUR, zamestnancovi je možné poskytovať odmeny podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chemickoanalytické , mikrobiologické a farmakologické skúšky pri laboratórnej kontrole liekov a skúšky zdravotníckych pomôcok vykonávané farmaceutickým laborantom po získaní špecializácie v príslušnom odbore. Zamestnanec zodpovedá za správnu prípravu analyzovaných roztokov, prípravu reagenčných roztokov a vzoriek, za správne použitie kontrolných metód pri laboratórnej kontrole kvality liekov (individuálne a hromadne pripravovaných liekov v lekárni), ako aj správne zhodnotenie a interpretáciu výsledkov skúšok kontroly kvality pridelených vzoriek.

pružný pracovný čas v rozsahu 37,5 hod týždenne
týždeň dovolenky naviac podľa KZ vyššieho stupňa

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá. Výber sa uskutoční osobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

farmaceutický laborant

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3920556  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 692 EUR/mesiac