Hlavný radca - analytik - zastupovanie počas MD, RD

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Kvetná 11, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
podľa nariadenia vlády SR č. 389/2018 Z. z. , ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify štátnych zamestnancov. Pre info o ostatných zložkách funkčného platu pozri § 124 a násl. zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná činnosť v príslušnom odbore štátnej služby spočívajúca najmä v analytickej a syntetickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na rozhodovanie v pôsobnosti ministerstva, ostatného ústredného orgánu štátnej správy, orgánu alebo úradu, ktorý vykonáva štátne záležitosti,iného orgánu štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou alebo orgánu miestnej štátnej správy s krajskou pôsobnosťou. Samostatné ucelené odborné činnosti v príslušnom odbore štátnej služby alebo v príslušnom úseku štátnej správy.

pružný služobný čas
37,5 hod. týždenný služobný čas
1 týždeň dovolenky navyše

Prihlásenie do výberového konania VK/2019/6378 v elektronickej podobe na portáli cez Register výberových konaní na www.open.slovensko.sk - link na výberové konanie: https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/20150.
PRIHLÁSIŤ SA DO VÝBEROVÉHO KONANIA CEZ PORTÁL PROFESIA.SK NIE JE MOŽNÉ!!!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemická technológia alebo aplikovaná chémia alebo prírodné vedy so špecializáciou analytická chémia alebo organická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Svedomitosť a spoľahlivosť. Samostatnosť. Adaptabilita a flexibilita. Schopnosť pracovať pod tlakom. Komunikačné zručnosti.

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3780695  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa nariadenia vlády SR č. 389/2018 Z. z. , ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify štátnych zamestnancov. Pre info o ostatných zložkách funkčného platu pozri § 124 a násl. zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov