Správca registratúry

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Štátny ústav pre kontrolu liečiv, Kvetná, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Podľa prílohy č. 3 zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práve vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky praxe ( od PT 4, 5, 6 ), osobný príplatok, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva samostatné odborné práce na úseku správy registratúry a podateľne
prostredníctvom elektronického informačného systému správy registratúry pri využívaní
viacerých špecializovaných agendových systémov
- zabezpečuje preberanie dokumentácie do registratúrneho strediska a príručnej
registratúry
- zabezpečuje odborné ukladanie, spracovávanie, sprístupňovanie a ochranu
registratúrnych záznamov uložených v registratúrnom stredisku a archívnych
dokumentov,
- navrhuje a implementuje zlepšenia (priestorové, procesné, SW, HW atď.),
- spolupracuje pri tvorbe procesov pre manipuláciu so záznamami organizácie
- zodpovedá za ochranu archívnych dokumentov pred stratou, zničením, poškodením
alebo zneužitím
- zodpovedá za pravidelné vyraďovanie a fyzickú likvidáciu registratúrnych záznamov v
súlade s platnou legislatívou a vnútornými predpismi organizácie
- vyhotovuje a aktualizuje lokačné prehľady, ukladanie, ochranu, premiestňovanie,
preraďovanie, vyraďovanie a pod.
- zabezpečuje metodickú, konzultačnú a kontrolnú činnosť na úseku správy registratúry
- vedie základné evidenčné pomôcky pre archívne dokumenty trvale uložené v archíve
dokladov

Týždeň dovolenky naviac
Pružný pracovný čas

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte na kontaktnú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Knihovníctvo, archivníctvo

Odborné predpoklady a zručnosti , vzdelanie v oblasti správy registratúry a archívnictva,
Prax v oblasti správy registratúry a archívnictva minimálne 2 roky
Znalosť právnych predpisov Zákon č. 395/2002 Z. z. Zákon o archívoch a registratúrach a o doplnení niektorých zákonov Vyhláška č.76/2017 Z. z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva vnútra Slovenskej republiky č. 628/2002 Z. z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona o archívoch a registratúrach a o doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Zákon č. 305/2013 Z. z. o elektronickej podobe výkonu pôsobnosti orgánov verejnej moci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o e-Governmente) Jazykové znalosti Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1) – nie je podmienkou
- znalosť legislatívy v odbore archívnictva a správy
- dobré počítačové znalosti - MS Office
- odolnosť voči stresu, nadpriemerný prístup k práci
- precíznosť, presnosť, kooperatívnosť

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3614105  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa prílohy č. 3 zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práve vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky praxe ( od PT 4, 5, 6 ), osobný príplatok, odmeny