Štátna služba - hlavný radca - koordinátor

Štátny ústav pre kontrolu liečiv

Miesto práce
Štátny ústav pre kontrolu liečiv, Kvetná, Bratislava
Termín nástupu
16.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
754,50 € + za služobnú prax a po skúšobnej dobe osobný príplatok podľa zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení nesk. predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializovaná činnosť v odbore štátnej služby Zdravotníctvo
spočívajúca najmä v analytickej a syntetickej činnosti, vo
vyhodnocovaní výsledkov a v príprave podkladov na úseku
koordinácie postregistračných procesov v pôsobnosti ŠÚKL.
Administratívne a odborné činnosti súvisiace s procesmi po registrácii
liekov na úrovni národnej procedúry, procedúry vzájomného
uznávania a decentralizovanej procedúry a vykonávanie ich
elektronickej evidencie.

37,5 hod. týždenný pružný služobný čas
1 týždeň dovolenky navyše

Znalosť zákona č. 362/2011 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znp.
Ponúkaná pozícia je v štátnozamestnaneckom pomere. Žiadosť treba poslať o zaradenie do výberového konania č. VK/2018/5231 uverejneného tiež na stránke www.slovensko v termíne do
31.08.2018 spolu s profesijným štruktúrovaným životopisom, motivačným listom, čestným vyhlásením o bezúhonnosti, kópiu dokladu o dosiahnutí 2.stupňa vysokoškolského vzdelania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, zdravotníctvo, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Adaptabilita a flexibilita, svedomitosť a spoľahlivosť, analytické, koncepčné a strategické myslenie, samostatnosť, schopnosť pracovať pod tlakom, bezúhonnosť

Štátny ústav pre kontrolu liečiv je orgánom štátnej správy na úseku humánnej farmácie a drogových prekurzorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kvetná 11
825 08 Bratislava 26

Kontakt

Kontaktná osoba: Mariana Belošovičová
Tel.: +421250701110
E-mail: poslať životopis
ID: 3467629   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   754,50 € + za služobnú prax a po skúšobnej dobe osobný príplatok podľa zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení nesk. predpisov